• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iPhone 6 Alev Aldı!

Uzun Yazı Okumayı Sevmeyenlere

Bisikletli faytona binen bir iPhone 6 sahibi faytonda iken kaza yapıyorlar ve duvara çarpıyorlar, bu arada da iPhone 6 aldığı darbe ile bükülüyor ve patlayıp alev alıyor. Aşağıda fotoğraflara ulaşabilirsiniz, göreceksiniz ki direk pile gelen bir darbe var, hangi telefonun piline o kadar büyük bir baskı yapsanız aynı olay başınıza gelecektir. Abartmaya insanları korkutmaya gerek yok. Batarya’ya büyük darbe gelirse patlar.

Geek.com’un haberinde bisikletli faytonda giderken duvara çarpan Lechter’ın telefonu aldığı darbe ile büküldü. Kısa bir süre sonra da patladı ve alev aldı. Kısa süre içerisinde kullanıcının bacağında ikinci derece yanıklar oluştu.

Telefonun sıcaklığından dolayı müdahale eden insanların da parmaklarında yanıklar olduğu tespit edilmiş. Apple’dan bir açıklama beklemiyoruz tabiki. Kaza sırasında gelen darbeye göre değişecek bir durum.

[social title=”MobilAmca Facebook” subtitle=”MobilAmca Facebook Takip Edin ” link=”https://www.facebook.com/mobilamca?fref=ts” icon=”fa-facebook”][social title=”MobilAmca Twitter” subtitle=”Mobilamcayı Twitterdan Takip Edin” link=”https://twitter.com/MobilAmca” icon=”fa-twitter”][button link=”http://www.mobilamca.com/?p=6294#respond” icon=”fa-comment” size=”small” side=”left” target=”” color=”1c82c8″ textcolor=”ffffff”]Yorum Yaz[/button]

phone-in-street-e1413317087312-590x786-500x666

Yiğit

Yazar: Yiğit

#editör

Dünyanın en ciddi insanıyım. Cıvıklığı hiç sevmem. Kendi aranızla konuşmayın.

274 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.