iPhone 6 Mini Gelebilir!

Apple’ın 2014’e damgasını vuran telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a ek olarak 2015’te İphone 6 Mini gelebilir iddiaları tekrar gündeme geldi. Bu kez başka  bir kaynak dedikodunun doğru olduğunu ileri sürdü.

Çıkardığı her cihazı dünya genelinde olay olan Apple’ıniPhone serisinin son üyeleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 2014’ün son zamanlarına damgasını vurmuştu. Bükülüyor, patlıyor, iOS 8 geliyor derken iyi kötü reklam yapmıştı Apple. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın pazara sürülmesiyle beraber iPhone 6 Mini gelecek dedikoduları da yayılmaya başlamıştı.

Kısa süre önce haberleri çıkan ünlü analistin iddialarına göre Apple iPhone 6’nın ekonomik modeli olacak iPhone 6 Mini için çalışmalarını sürdürüyor. Bilindiği üzere yeni yılın ilk zamları da Apple’dan gelmişti ve Apple Türkiye fiyatlarına zam yapmıştı.

Amerikalı yatırım şirketi ZacksEquityResearch yayınladığı raporlarda Apple’ın kullanıcıları mini bir iPhone 6 ile tanıştıracağını, yeni modelin 2015 yılı içerisinde piyasaya sürüleceğini muhtemelen adının ise iPhone 6 Mini oalcağına yer vermiş. Ayrıca bu modelin oldukça uygun fiyatlı olacağına da dikkat çekmiş.

Haberin bir diğer ilginç yanı ise iPhone 6 Mini modelinin Apple’ın en ucuz cihazı olan iPhone  5c’den dahi ucuz olacağı, fakat Apple’ın buna bağlı olarak donanımsal özellikleri kısıtlayacağını ve hatta ekran boyutunu da küçülteceği konuşuluyor.

Görüntülemeler
91
Konu Kategorileri:
AppleMobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.