• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iPhone 6S’e Birde Önden Bakalım

9 Eylül günü yapacağı Keynote ile yeni tanıtılacak Apple Modeli olan iPhone 6S’e ait olduğu söylenen bir ön panel sızdırıldı. Ortaya çıkan bu görüntüler iPhone 6 ile karşılaştırma yapıldı.

Piyasaya yön veren tasarımları ve modelleri ile Apple, tanıtacağı her telefon olay yaratıyor desek yanlış olmaz. Merak edilen yeni iPhone 6S, tanıtımı yaklaştıkça telefon hakkındaki sızıntılar da daha fazla olmaya başlıyor.

Tabi ki S modeli dediğimiz de bu zamana kadar olan S modellerin deki olay burada da var. Biraz tasarımı değiştikten sonra yayınlanıyor. Fakat şöyle güzel bir özellik olacak ki donanım farkı çok büyük olacak diyebiliriz.

iphone-6s-on-panel

9to5Mac sitesinin elde ettiği iPhone 6S ön paneli ile bir önceki versiyon olan iPhone 6 karşılaştırması yapmışlar. Video’da görebileceğiniz gibi büyük farklılıklar yok, fakat FaceTime kamerası göze çarpan bir büyüklüğe ulaşmış durumda.

Öte yandan sızdırılan diğer bilgiler ise iPhone 6s modelinde 12 Megapikselçözünürlüğünde ve 4K çözünürlüğünde video kaydı yapabilen bir kameranın yer alacağını söylüyor. Apple A9 işlemci kullanacak olan iPhone 6s, 2 GB RAM ve iOS 9 işletim sistemine sahip olacak.

Yiğit

Yazar: Yiğit

#editör

Dünyanın en ciddi insanıyım. Cıvıklığı hiç sevmem. Kendi aranızla konuşmayın.

274 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.