iPhone 8 Plus Özellikleri Ve Fiyatı!

Apple etkinliğinde resmi olarak tanıtılan iPhone 8 Plus’ın tüm detayları belli oldu. İşte iPhone 8 Plus’ın fiyatı, tasarımı ve bütün özellikleri…

Uzun zamandır merakla beklenen Apple 2017 etkinliği, geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Bu lansmanda iPhone 8 Plus hakkında merak edilen birçok soru cevaplanmış oldu.

iPhone 8 Plus, 5.5 inç ekranıyla ön plana çıkıyor. iOS 11 ile birlikte sunulan cihaz, Apple A11  yonga setini de barındırıyor.

1080 x 1920 piksel çözünürlüğe sahip ekranında 3D Touch ve True Toen özellikleri bulunuyor. Apple A11 Bionics işlemcisinin yanı sıra 3 GB RAM’i bulunan iPhone 8 Plus’ın depolama alanı ise 64 ve 256 GB olarak belirlenmiş.

Modelin arka kamerası 12 MP olurken, ön kamerasının ise 7 MP olduğu görülüyor. Ön kamera f/1.7 diyafram açıklığı özelliğini destekliyor. iOS 11 işletim sistemindeki iPhone 8 Plus’ın aynı zamanda Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, A-GPS gibi bağlantı özellikleri bulunuyor.

15 Eylül’de ön siparişe açılacak olan iPhone 8 Plus’ın fiyatı ise 799 Dolar’dan başlıyor. Modelin uzay grisi, gümüş ve altın gibi üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Yazar Hakkında

Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir