iPhone Kolay Video Düzenleme Uygulaması: Fly

App Store mağazasında video düzenlemek için birçok uygulama mevcut. Ama son günlerde bir uygulama kulanım kolaylığı açısından diğerlerinden bir adım öne geçti. İsmi Fly olan bu uygulama ile daha hızlı bir şekilde videolarınızı düzenleyebileceksiniz.

Fly, aynı zamanda ücretsiz ve Türkçe dil desteği de buluyor. Çekilen birçok videoyu aynı ekrandan bir iki adımda birleştirip, ses ayarlarını yapabiliyorsunuz. Telefonunuzdaki albümlerden videoları alıp düzenleyebiliyorsunuz. Ya da uygulama üzerinden yeni bir video kaydı yapabilirsiniz. Video uzunluğu en fazla 5 dakika oluyor ve en fazla 4 videoyu birleştirebiliyorsunuz. Videonuza Fly arşivinden şarkı eklemek için 2.99 dolar ödemeniz gerekiyor. Ayrıca yine aynı fiyata Gesture Editing özelliğini satın alarak çözünme, çift erkan ve çift kamera efektleri ekleyebilirsiniz. Clip Editör özelliği ile ise videolar arasında çalışmaya yarıyor.

Fly uygulaması oldukça kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Arayüzü çok sade ve temiz. Bu uygulama ile Video hazırlamak artık çok kısa sürecek. Video hazırlamadan önce Fly uygulamasının içerisindeki örnek videolara bakabilir, fikir alabilirsiniz.fly uygulama

Fly video düzenleme aracını aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/us/app/fly-a-fast-new-video-editor/id853256272?mt=8″ icon=”iOS”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.