• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iPhone’dan Sıla Uygulaması Yayınlandı

Sıla hayranlarının çok seveceği bir uygulama App Store’da indirilmek için sizi bekliyor. SILA hakkında bilmek istediğiniz her şeye mobil cihazınızdan kolayca ulaşabileceksiniz.

Bu uygulama Sıla Gençoğlu’nun resmi İOS uygulamasıdır. Bu uygulamayı cihazınıza indirdiğiniz taktirde şarkıcının fotoğraflarına, bütün albümlerine, konser bilgilerine, videolarına ve daha birçok ayrıntıya İOS cihazınızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde diğer Sıla hayranlarıyla tanışabilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamada birçok kategori yer alıyor. Biyografi, Videolar, Foto Galeri, Mailing Listesi, Fan Duvarı, Linkler, Hesabım ve Favoriler bunlardan bazıları. Haberler bölümünden Sıla ile ilgili tüm gelişmeleri öğrenebiliyor, sosyal medyadaki paylaşımlarını da görebiliyorsunuz.

sila uygulama

Akıllı telefonlardaki birçok müzik uygulaması sayesinde istediğimiz videoya ve şarkıya kolayca ulaşabiliyor ve dinleme imkanı bulabiliyorken, bu uygulama ne derece gerekliydi, orası muamma. Ama sıla hayranlarının bu uygulamaya tepkileri oldukça olumlu.

SILA uygulamasını App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/sila-official/id863162352?mt=8″ icon=”iOS”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.