iPhone’dan Sıla Uygulaması Yayınlandı

Sıla hayranlarının çok seveceği bir uygulama App Store’da indirilmek için sizi bekliyor. SILA hakkında bilmek istediğiniz her şeye mobil cihazınızdan kolayca ulaşabileceksiniz.

Bu uygulama Sıla Gençoğlu’nun resmi İOS uygulamasıdır. Bu uygulamayı cihazınıza indirdiğiniz taktirde şarkıcının fotoğraflarına, bütün albümlerine, konser bilgilerine, videolarına ve daha birçok ayrıntıya İOS cihazınızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde diğer Sıla hayranlarıyla tanışabilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamada birçok kategori yer alıyor. Biyografi, Videolar, Foto Galeri, Mailing Listesi, Fan Duvarı, Linkler, Hesabım ve Favoriler bunlardan bazıları. Haberler bölümünden Sıla ile ilgili tüm gelişmeleri öğrenebiliyor, sosyal medyadaki paylaşımlarını da görebiliyorsunuz.

sila uygulama

Akıllı telefonlardaki birçok müzik uygulaması sayesinde istediğimiz videoya ve şarkıya kolayca ulaşabiliyor ve dinleme imkanı bulabiliyorken, bu uygulama ne derece gerekliydi, orası muamma. Ama sıla hayranlarının bu uygulamaya tepkileri oldukça olumlu.

SILA uygulamasını App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/sila-official/id863162352?mt=8″ icon=”iOS”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.