İşte Evobt RS6 Özellikleri ve İnceleme

General Mobile tarafından yüksek kalite – ucuz fiyat anlayışı görüldüğü üzere piyasayı canlandırmış durumda. Son günlerde fiyat/performans telefonları piyasaya çıkarken Evobt da yeni ürünü RS6’yı piyasaya sundu. Üst düzey özellikleri ile öne çıkan RS6’yı sizler için değerlendirmek istedik.

Öncelikle kısaca Evobt’tan bahsedelim;

Evobt yani Evo Bilgi Teknolojileri, 2010 yılında telefon sektörüne girmiş bir şirket. Telefonları ithalat ile edinip, kendi yazılımı yerleştirip yüksek donanımlı ürünleri ucuz olarak ülkemizde satışa çıkarıyorlar, son dönemdeki yüksek kalite – düşük fiyat anlayışını benimseyen tüm şirketler gibi Evobt da fiyatla kendini göstermeye çalışıyor.

Evobt RS6’ye gelince öncelikle telefonun özelliklerinden bahsedelim;

[list][item icon=”128247″ ]13 MP Arka – 8 MP Ön Kamera[/item][item icon=”128100″ ]Quadcore 1.5 Ghz 4 Çekirdekli İşlemci[/item][item icon=”59290″ ]1920×1080 Full HD IPS LCD Ekran[/item][item icon=”10003″ ]2100 mAH Batarya[/item][item icon=”10003″ ]1 GB Ram[/item][item icon=”59172″ ]Android 4.2 (Jelly Bean)[/item][item icon=”9881″ ]16 GB Dahili Hafıza[/item][/list]

Evobt RS6’yı özellik olarak incelediğimizde ise özelliklerin orta ve üst düzeyin ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünüyoruz.

Kameradan başlayalım söze, 13 MP arka 8 MP ön kameranın hem görüntülü görüşmelerde hem de dış ortam çekimlerinde sizi yarı yolda bırakmayacağını düşünüyoruz.

1.5 GHz 4 çekirdekli işlemci ile sunulan Evobt RS6′nın performans olarak de bekleneni vereceğini düşünüyoruz Güncel oyunların bir çoğunu sorunsuz oynatabileceği gibi hız olarak da sizi tatmin edecektir. Elbette bu beklentinize bağlıdır…

Telefonun bir diğer dikkat çekici özelliği de Full HD ekran olması. Hızdan çok görünüm ve netliğe önem veren kullanıcılar için de sunulan Evobt RS6, tatmin edici bir görünüm sağlayacaktır.

Evobt RS6’nın akılda pürüz bırakan tek özelliği ise Ram’inin 1 GB olması. Yenilenen grafik ve uygulama dünyası ile paralel gitmesi beklenen telefonlar 1 GB üstü Ram ile piyasaya sunulmaya başladı. Evobt RS6’nın da 1 GB yerine 2 GB Ram ile gelmesi cihazı çok daha muhteşem kılabilirdi. Ram’in beklenen performansı vermesi elbette yazılım optimizasyonuna bağlıdır. Eğer yazılım gerçekten güzel optimizasyon edilmişse 1 GB Ram de yeterli olacaktır. Bunu da önümüzdeki günlerde gelecek kullanıcı yorumlarından anlayabileceğiz…

Etkili bir görünüme sahip olan Evobt RS6’yı galerimizden de inceleyebilirsiniz.

[ot-gallery url=”https://www.mobilamca.com/gallery/evobt-rs6-fotograf-galerisi/”]

Görüntülemeler
209
Konu Kategorileri:
Mobil

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.