• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

İşte LG G3’ün Pil Performansı!

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan LG G3‘ün test sonuçları yayınlanmaya başladı. Öyle ki bugün LG’nin diğer telefonlar ile yapılmış pil testi performansları internet aleminde yerini aldı.

QHD ekranı ile dikkatleri üzerine çeken LG G3, bu ekranın ihtiyacı olan bataryanın karşılanıp karşılanmayacağını düşündürüyordu. Bugün yayınlanan test sonuçları LG’nin QHD ekran için gerekli batarya önlemini aldığı yönünde.

PhoneArena tarafından gerçekleştirilen batarya testlerinde LG’nin son amiral gemisi G3; Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2, HTC One M8, LG G2 ve Apple iPhone 5S ile karşılaştırıldı.G3’ün zirvede yer aldığı karşılaştırmada onu 8 saat 20 dakika ile Galaxy S5 takip etti.

Galaxy S5’ten sonra gelen Xperia Z2 ise 8 saat 10 dakika ile testte 3. sırada yer aldı. HTC One M8 7 saat 12 dakika ile 4., LG G2 6 saat 42 dakika ile 5., iPhone 5S ise 5 saat 2 dakika ile 6. sırada yer aldı.

Her ne kadar LG G3 piyasaya tam olarak çıkmadan bu testler yayınlansa da asıl sonucu kullanıcılar verecektir.

g3 pil testi

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.