• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iStunt 2 – Android Kayak Oyunu

iStunt 2’de kontrolünüzü kaybetmemeye dikkat edin.

Daha önce yine bir android kayak oyunu olan Ski Safari 2’yi sizlere tanıtmıştık. Ücretsiz olarak sunulan fakat reklamsız versiyon için full sürümü indirmenizi gereken iStunt 2 android oyununu oynarken sizlere ilk tavsiyemiz internet erişimini kapattıktan sonra oyuna başlamanız olacak. Bu şekilde oyun reklamlarından kurtulabilirsiniz.

iStunt 2 android oyunun ilk bölümleri size oyunun nasıl oynanacağı hakkında fikirler vermek için oluşturulmuş. Oyunun en büyük özelliği ise oynanışın tekdüzelikten kurtulmuş ve hem ekranı eğme, basma ve sürükleme gibi bir oyunu oynarken cihazınızla yapabileceğiniz bütün hareketleri karşılıyor olması.

Bölümlerde hızlanma ve zıplama gibi bonuslar ise oyun zevkini arttırmak açısından gayet başarılı.

İlk öğrenme bölümlerini geçtikten sonra ise HD grafiklere sahip 90 dan fazla level ile oyuna devam ediyorsunuz. Oyun içinde kazandığınız puanlarla alışveriş yapıp karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

iStunt 2 oyununun ekran görüntüsünü paylaşalım

istunt-2

iStunt 2 android oyunu Google Play’de 42 bin kez indirilmiş ve oyun 4.5 yıldız değerine sahip.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.