iWatch Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 6 hakkında gelen sızıntıları ardı arkası kesilmezken bugün bir de iWatch hakkında sızıntı geldi. Gelen sızıntıya göre ise iWatch çıkış tarihinin iPhone 6 ile aynı, yani 9 Eylül olduğu düşünülüyor.

iPhone 6 için son gelen bilgilere göre 2 modelinin olacağı kesin gibi. 4.7 inç ve 5.5 inç olarak farklılaştıran modelin iPhone 6 olarak değil de iPhone Air olarak sunulacağı da gelen diğer bilgiler arasında. iWatch’ın ise iPhone 6 ile birlikte tanıtılacağı ve akıllı saatin Apple’ın kozu olarak sunulacağı düşünülüyor.

3 farklı model olarak sunulacak olan iWatch’ın tanıtılmasının gecikeceği düşünülürken uzak doğudan gelen rapor durumun farklı olduğunu gösterdi. 9 Eylül’de tanıtılacak iWatch’ın yeni iPhone ile birlikte satışa sunulacağı raporda yer alıyor.

Raporda yer alan diğer bilgilere göre ise Apple’ın iWatch ile iOS 8’in ve HealthKit‘in yeteneklerini sunmak için ve akıllı saat piyasasından geri kalmamak için bu işe giriştiğini belirtiliyor. Bilgilerin devamında ise 2015’te giyilebilir teknolojilerin önem kazanacağı ve iWatch’ın kullanıcı isteklerine göre şekillenebileceği belirtiliyor.

9 Eylül’de tanıtılacak iWatch’ın Türkiye piyasasına ulaşma zamanının ise takip eden birkaç ay olduğu düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git