Jetpack Joyride – Android Aksiyon Oyunu

En havalı jetler ile laboratuvar baskınına çıkmaya hazır olun. Heyecanla kaçışan profesörleri düşürerek puan kazanın.

Fruit Ninja android oyunu ile efsane olan Halfbrick Studios geliştiricilerinin en beğenilen ikinci oyunu Jetpack Joyride oynanışı ve aksiyonuyla Play’de en çok indirilen oyunlar arasına girmeyi başarmış.

Oyunda deneysel “jetpack” üretimi yapan bir laboratuvara giren Barry isimli hırsız karakteri yönlendiriyorsunuz. Laboratuvardan seçtiğiniz jet ile ortalığı birbirine katarak oyunun size verdiği görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Tek parmakla rahatça oynanabilen oyunda sürekli olarak ileri doğru gidiyorsunuz. Ekrana bastıkça platformda yukarı hareket ederek engellerden kaçmalısınız. Oyunun size verdiği görevlere örnek verecek olursak, örneğin 50 metre boyunca başınızı tavana yaslayarak gitme görevi. Ekrana sürekli basarak en yukarıdan 50 metre ilerlemelisiniz. Tamamladığınızda ise kazandığınız altınlar ile yeni jetler alabilirsiniz.

Oyunda hız bombası gibi geliştirmelerin yanında oyun içerisinde karşınıza çıkacak aletlere binerek daha çok altın kazanabilirsiniz. Oyun süresince altınları toplamak oldukça önemli. Oyunun marketinden yeni jetler alarak android oyununu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Jetpack Joyride android oyunu Google Play’de 280 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldıza sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.