• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Jimmy Kimmel Apple’a Para Veren Hayranlarla Dalga Geçti

Teknik Olarak Yanlış: Şov programı sunucusu Apple’ın son ürününü eleştirdi. Ürün aylık 20 dolar. Ancak bu para aslında Apple’a bağış.

Apple Spotify’ı daha yeni kurdu. Spotify’ı yükseltmek için ne yapabilir ki?

Hayır, bunlar sadece benim düşüncelerim değil. Bunlar Jimmy Kimmel’ın programında bahsettiği belgelikler.

Apple’ın nispeten dünyevi taktiklerle büyüleme yeteneği kadar zekice rocamından da etkilenen Kimmel bir şeyi daha merak ediyor.

Apple kesinlikle doğru an için kanatlarda hazır şekilde bekliyor.

Aslına Kimmel olayın ne olduğunu bildiğini iddia ediyor. Böylelikle Apple’ın son ürünü için ilk reklamını sundu. Bu reklam Apple’a aylık 20 dolar veren Apple fanlarını ve o parayla ne yapacağını düşünen şirketi içeriyor.

Apple’ın halihazırda o kadar parası var ki bu hafta bazıları Yunanistan’ı alma fikrini öne sürdü. Bunların bazıları Yunan’dı. Evet, onlar Apple’ın hediyeleri hakkında endişe etmiyor.

Bu hala bir devrim. Apple’a para veriyorsun ve Apple o parayla ne yapacağını düşünmek için çok kafa yoruyor. Belki de Amerika’nın köprülerini yeniden inşa etmek ve onları iPhone’ların şekline benzetmek ya da Apple saatiyle kontrol edebileceğin arabalar üretmek.

Olasılıklar sınırsız. Çünkü Kimmel’ın gözünde Apple taraftarları akılsız.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.