Kat Kat Kazandıran Hopi Nedir? Nasıl Kullanılır?

hopi.png

Alışveriş yaparken aynı zamanda bonuslar kazanıp, avantajlı kampanyalardan faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Hopi, kişilerin daha az ödeyerek kazançlı çıkmasını sağlayan kullanışlı bir alışveriş uygulamasıdır.

Hopi, kullanıcılarına kişiye özel avantajlı fırsatlarıyla daha uygun alışveriş yapma imkanı tanıyor. Boyner imzalı Hopi uygulaması, Paracık sistemi ile çalışıyor. Yani alışveriş yaptıkça paracıklarınızda artış yaşıyorsunuz. Bu paracıkları ilerde yapacağınız alışverişlerinde kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Hopi uygulaması üzerinden size özel kampanyaları görerek kazandığınız Paracıkları daha fazla değerde kullanma şansınız bulunuyor. Bu fırsatlardan haberdar olmak için Hopi uygulamasını çok sık ziyaret etmeniz şart.

Paracık sistemini daha detaylı anlatmak gerekirse; alışveriş bitiminde Hopi kimliğinizi göstererek 30 TL değerinde bir elbise aldınız ve karşılığında 10 Paracık kazandığınızı varsayalım. Hopi uygulamasına girdiğinizde paracık değerinizi 5 kat fazla harcayabileceğiniz size özel bir kampanya olduğunu gördünüz. Bu fırsattan yararlanarak 50 TL değerindeki bir ayakkabı, çanta veya herhangi bir ürünü paracık puanınız ile alabiliyorsunuz. Böylece bedavaya alışveriş yaparak paranız cebinize kalmış oluyor.

En ünlü ve popüler markaların bulunduğu Hopi uygulamasını, hem iOS hem de Android kullanıcıları ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git