Kelimelik – Android En İyi Kelime Oyunu

Bulmacalar ve kelime oyunları pek çok insanın ilgisini çeken etkinlikler. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tarz oyunlar cep telefonlarımız ile ceplerimize girdiler. Scrabble gibi arkadaş ortamında kelime bilginizle fark yarattığınız oyunları seviyorsanız Kelimelik -Android Türkçe Scrabble- tam size göre.

Özellikleri:

  • Facebook bağlantısı yapıp arkadaşlarınızla oynayabilir veya rastgele seçeneğine basıp rastgele insanlarla oynayabilirsiniz.
  • Daha önce oynadığınız oyunları lisede görüntüleyip aynı kişilere tekrardan oyun isteği yollayabilirsiniz.
  • Online olduğunuz zaman size gelen bildirimle hemen karşıdakine yanıt verebilirsiniz.
  • Oyunda karşıya cevap vermemek için 72 saat hakkınız var. 72 saat sonunda oyun otomatik olarak kapanıyor ve hamle sırası kimdeyse yani kim 72 saat beklettiyse o taraf oyunu kaybediyor.
  • Yeni bir oyun açıldıktan sonra ilk hamle için 24 saat süre var. 24 saat sonra oyun kapanıyor. Galibiyet – mağlubiyet sayılmıyor.
  • Oyunda resminizin altındaki sayılar kazandığınız oyun sayılarını gösteriyor.

Kelime oyunlarını seviyor ve boş vaktinizi başka boş oyunlarla değil de faydalı oyunlarla geçirmek istiyorsanız hemen Kelimelik’i indirebilirsiniz.

Alternatifler arasından sıyrılan Kelimelik, en iyi Android kelime oyunu listemizin başına yerleşiyor.

Not: Yarışmak isterseniz neselihayalet’e davet gönderebilirsiniz 🙂

Sarper
Yazar: Sarper #editör

Doğuş Üniversitesi, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği öğrencisi editörümüz; teknolojik konularda bilgili ve her zaman güncele yönelen bir insan. Danışmayı değil de, danışılacak kişi olmayı seven biri.

32 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.