Kilit Ekranından Mesajlaşmak Mümkün!

Gün geçtikçe yeni bir mesajlaşma uygulamasıyla karşı kaşıya kalıyoruz. Hepsi birbirleriyle benzerlikler taşısa da yine rakip olmaktan kurtulamıyorlar. Bu mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. İsmi LokLok. Bu uygulamanın diğerlerinden çok farklı bir özelliği bulunuyor. O da telefonun kilidini açmadan mesajlaşma imkanı sağlaması.

Ekrana gelen mesajları okumak için diğer bildirimlerin kaybolacağını bile bile kilidi açıp mesajlara giriyoruz. Artık bu durum ortadan kalktı. Android için uyumlu olan LokLok uygulaması, kilidinizi açmadan hem mesaj yazmayı hem de gelen mesajları okumanızı sağlıyor.

LokLok’un en önemli özelliği ise ekranınızdan yazdığınız mesajların ve eklenen fotoğrafların gönderdiğiniz kişinin de direkt ekranında görülmesi. Yani uygulamaya girmeden, birçok işlem telefonun ekranından gerçekleştirilebiliyor.

Uygulamayı kullanabilmek için LokLok’u kilit ekranı şeklinde ayarlamanız gerekli. Bu işlemden sonra LokLok uygulamasını kullanan arkadaşlarınıza fotoğraf, mesaj veya çizimler gönderebilmek için ekrana 2 kez dokunmak yetiyor. Böylece ekran düzenleme yapılması için karşınıza çıkıyor. Ayrıca LokLok fotoğraf ve çizimler için de birçok düzenleme aracı sunuyor. Uygulamada grup mesajlaşmaları da yapılabiliyor. Ekranı sildiğiniz taktirde ise bütün mesajların hepsi yok olmuş oluyor.

LokLok uygulamasını Android için aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=co.loklok” icon=”Android”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.