Konu Dışı İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
122 İÇERİK

Dünya’da en son 1975 yılında meydana gelen Beta Taurid göktaşı yağmuru için uzmanlardan uyarı geldi. Bilim insanları bunun gezegenimiz ve insanl..

Sony’nin Oyun Günleri etkinliğini başlattı. Etkinlik kapsamında 12 ve 3 aylık PlayStation Plus indirimleri öne çıkıyor. Oyun Günleri kapsamınd..

Birçoğumuzun çocukluğunda yer etmiş Pokemon, 8. nesil yeni serisi ile Nintendo Switch’e geliyor! Nintendo ve Pokemon yetkilileri Youtube üzerinden y..

2 Haziran 2019 saat 22.00 itibariyle Google sunucularında sorun oluştu. Bazı kullanıcılar Google Analytics sayımları göstermediğini iletirken bazı kul..

Game of Thrones: The Game oyunu için Türkçe yama geldi. Artık tüm bölümleri Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İndirme linkleri ve yama detayları haberi..

Dünyanın en büyük tatil-otel-rezervasyon sitelerinden birisi olan Booking.com hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıllarda ülkemizde kullanıma kapat..

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip, en büyük oyuncu topluluğu platformu ola Steam ‘de 2018 yılı yaz indirimleri 21 Haziran itibariyle baş..

Steam’in her yıl geleneksel olarak uyguladığı kış indirimlerinde yine her kategoriden oyun var. Biz de sizler için bu oyunları süzdük ve en beğ..

Ubisoft tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve şu sıralar ikinci yıl kutlamalarını yapan Tom Clansy’s Rainbow Six: Siege oyununa, “Op..