Oyun İnceleme İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
21 İÇERİK

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip, en büyük oyuncu topluluğu platformu ola Steam ‘de 2018 yılı yaz indirimleri 21 Haziran itibariyle baş..

Steam’in her yıl geleneksel olarak uyguladığı kış indirimlerinde yine her kategoriden oyun var. Biz de sizler için bu oyunları süzdük ve en beğ..

Ubisoft tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve şu sıralar ikinci yıl kutlamalarını yapan Tom Clansy’s Rainbow Six: Siege oyununa, “Op..

Battlefield 1 henüz daha yayınlamadı fakat içerde o kadar fazla hileci mevcut ki oyunun eğlencesini tehdit etmeye başladılar.  Oyunda şu an inceleme i..

eSpor’da artık ciddi ciddi olarak Türkiye’de kendine yer bulmaya başlıyor. Beşiktaş’dan sonra şimdi de Fenerbahçe “1907 Fenerbah..

Need For Speed serisinin meraklı bekleyenleri üzecek bir haber ile karşınızdayız. PC sürümü önümüzdeki seneye ertelendi! Yılın merak ile beklenen ..

Bu oyun öyle bir oyun ki, klişe olacak ama anlatılmaz yaşanır tarzında. Sinema filmi ile ortalığı kasıp kavuran Mad Max Fury Road’ın oyunu olan..

Geçtiğimiz haftalarda Gamescom 2015 konferansından sonra tanıtılan oyunların artık yavaş yavaş yayınlanma tarihlerine yaklaştık. Bu hafta çıkacak ..

Game Changer’ın yeni etkinliği ile birlikte Square Enix ile ortaklaşa yürüttüğü projede Hitman: Absolution’a 1 Dolara Sahip olabilirsiniz. Y..