The Legend of Korra Oyun İnceleme

Ateş, Su, Toprak, Tahta. Bu dört element size Cem Yılmaz’ı ifade etse de doğrusu olan hava ile birleşince bir çok kişiye Avatar‘ı anımsatacaktır. Avatar The Last Airbender, hikayesi, karakter, aksiyon ve komikliği birleşince 7den 24’e herkesin seveceği bir anime yapımı olmuştu diyebiliriz. Yerine gelen The Legend of Korra ise bana aynı tadı verememişti. 2 sezondan sonra sıkılıp bıraktığım bir dizi olmuştu.

Bu günler de duyduğum The Legend of Korra’nın oyunu da dizisi gibi hayal kırıklığı oldu. İkinci ve üçüncü sezon arasında güçlerimizi kaybediyorduk bir şekilde geri almaya çalışıyorduk. Dizinin en sıkıcı bölümlerinden biri olan bir şeyi oyun konusu yapıp piyasa sunmakta o derece zekice sanırım. Dizi de izlediğiniz bölümlerin aynısını hiç bir fark olmadan oynuyorsunuz.

Oynanış bakımından çevre ile bir etkileşim yok, bir anda su çıkartıyoruz, kayaları alıp sağa sola atamıyoruz. Avatar oyununda olması gereken bir oyun olması gerekirken, başaramamış. Naganın üzerinde koştuğumuz bölüm ise keşke bitse diye zaman saydım. Oyun 3 saat içinde bitti. Grafikler mükemmel kötü, aynı tip düşmanlar, yapılabileceklerin sınırları beni benden aldı. Sıkıldığım için bir ara bitirmesem mi diye çok düşündüm.

Çevresel yapılar bomboş, her taraf hazır desenler filan gerçekten çok gereksiz bir oyun. İndirip, para verip oynamaya bile değmiyecek acaba bu oyun nasılmış diye bile sormayacağınız bir oyun.

Görüntülemeler
83
Konu Kategorileri:
Konu DışıOyun İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.