Lenovo YOGA Tablet 2 İncelemesi ve Özellikleri

  • - 11 Ekim 2014

Lenovo YOGA model Android işletim sistemli tabletini tanıttıktan sonra boyutunun düşük olduğunu anlamış olacak ki güzel bir değişikliğe gitmiş. Eski 8 inçlik model yerine, Lenovo YOGA Tablet 2’de tam 10 inçlik geniş bir ekran bulunuyor.

Tamamen orijinal bir tasarıma sahip olmasa da oldukça hoş bir tasarım yapılmış. Düz ince ekranı, silindir bir alt bölüm ile destekleyerek ele daha oturaklı olması sağlanmış.

Lenovo YOGA Tablet 2 Konu İçi

Orijinal 10.1 inçlik 1280 x 800 çözünürlüğündeki ekran yerine, Lenovo bu modelde 1920 x 1200 çözünürlük sunmuş. IPS LCD sertifikalı bir ekran. Diğer bir değişiklik, geçen yılki MediaTek yerine Intel işlemci kullanılmış olması. 4 Çekirdekli 1,86 GHz Intel Atom Z3745 model işlemci bulunduruyor. Dolayısı ile Android 4.4 Kitkat sürümünü oldukça rahat kaldırırken, oyunlarda da yüksek bir performans sunuyor.

Lenovo YOGA Tablet 2’nin 299,99 dolara satılması bekleniyor. 10 inçlik bir tablet için iyi bir fiyat. Ancak şunu da belirtmek gerek. Lenovo tablet işinde yarış içine girmek istiyorsa, rakip markalara nazaran daha indirimli bir fiyat sunarak kullanıcıları çekmeli.

Görüntülemeler
90
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.