• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Lenovo YOGA Tablet 2 İncelemesi ve Özellikleri

Lenovo YOGA model Android işletim sistemli tabletini tanıttıktan sonra boyutunun düşük olduğunu anlamış olacak ki güzel bir değişikliğe gitmiş. Eski 8 inçlik model yerine, Lenovo YOGA Tablet 2’de tam 10 inçlik geniş bir ekran bulunuyor.

Tamamen orijinal bir tasarıma sahip olmasa da oldukça hoş bir tasarım yapılmış. Düz ince ekranı, silindir bir alt bölüm ile destekleyerek ele daha oturaklı olması sağlanmış.

Lenovo YOGA Tablet 2 Konu İçi

Orijinal 10.1 inçlik 1280 x 800 çözünürlüğündeki ekran yerine, Lenovo bu modelde 1920 x 1200 çözünürlük sunmuş. IPS LCD sertifikalı bir ekran. Diğer bir değişiklik, geçen yılki MediaTek yerine Intel işlemci kullanılmış olması. 4 Çekirdekli 1,86 GHz Intel Atom Z3745 model işlemci bulunduruyor. Dolayısı ile Android 4.4 Kitkat sürümünü oldukça rahat kaldırırken, oyunlarda da yüksek bir performans sunuyor.

Lenovo YOGA Tablet 2’nin 299,99 dolara satılması bekleniyor. 10 inçlik bir tablet için iyi bir fiyat. Ancak şunu da belirtmek gerek. Lenovo tablet işinde yarış içine girmek istiyorsa, rakip markalara nazaran daha indirimli bir fiyat sunarak kullanıcıları çekmeli.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.