LG Aylık Güncelleme Sözü Verdi!

00-lg-google-aylik-android-guncelleme-monthly-update-1438968184.jpg

Android kullanıcıların merakla beklediği, beklerken yaşlandıkları güncelleme haberlerinden yenisi LG tarafından geldi. LG kullanıcılarına aylık olarak güncelleme alacaklarının müjdesini verdi.

Markalar artık güncellemelerin ne kadar önemli olduğunun farkında, bazı kullanıcılar her ne kadar güncelleme yapmasa da bir çok kullanıcı, güncelleme çıktığı anda güncellemeyi kuruyorlar. Samsung bu adımı attıktan sonra diğer markalarda yavaş yavaş kullanıcılarına aylık güvenlik güncellemesi sözü veriyor.

Fakat şöyle bir kötü haber var, güvenlik güncellemeleri Tükiye’ye gelmeme gibi bir ihtimali var. Türkiye’de Samsung ve LG güncelleme konusunda sıkıntı yaşıyor çünkü Google tam anlamıyla Türkiye ile adapte olamadı.

Samsung Türkiye’de satışa çıkardığı ürünlere normalden farklı bir kod ile satıyor ve normal güncellemeyi yayınladıktan çok sonra Türkiye’ye güncelleme geliyor. LG modelleri içinde aynı şey geçerli. Türkiye ikinci planda gibi duruyor.

Aylık güvenlik güncellemeleri her ne kadar sevindirici gibi gözükse de bize vuracak mı vurmayacak mı orasını ne yazık ki bilemiyoruz. Bakalım, Google, Samsung, LG aylık güvenlik güncellemelerine bizi katacaklar mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git