LG G2 ile Rekor Kırmak İstiyor

 En iyi özellikteki telefonlarını G serisi altında buluşturan Güney Koreli üretici LG çıkaracağı G2 modeli satış bazında rekor kırmayı hedefliyor.

G serisinin gelişmesi ile optimus serisini mezara gömen LG, G2 görüntü ve özellikler hakkında yaptığı pazarlama ve reklam çalışmalarında LG G2‘ kesinleştirdi. İşlemci olarak Snapdaragon 800 ve Adreno 330 kullanacak olan LG G2 işlemci konusunda diğer telefonlardan oldukça önde gibi görünüyor.

LG G2 modelini dünya çapında 100 farklı operatör şirketi ile anlaşma yapıp Android kullanıcılarının beğenisine sunacak. Bu Akıllı telefon diğer LG‘nin ürünlerinde olduğu gibi ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak. Güney Kore’de satışa sunulmasının ardından Amerika ,İngiltere ve Avrupa takip ederken G2‘nin ülkemize gelmesi ekim ayını bulacak.

5.2 inc Full HD çözünürlüklü dünyanın en ince LCD panelini kullanacak olan G2 32 GB dahili hafızası ile devasa bir telefon olmayı hak edeceği gibi LG firması da satışlar konusunda oldukça iddaalı.  İddaa’ya göre LG,G2’yi dünya çapında tam 10 milyon satmak istiyor.

Görüntülemeler
40
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.