LG G2 Mini Satışta! İşte Özellikleri

lg-g2-mini.jpg

Cep telefonu piyasası, teknoloji konusundaki üretimin omurgasını oluştururken, bu alanda üretim yapan firmalar arasında LG markasının da yaptığı üretim ile bu piyasa da söz sahibi olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak Apple markasının canlandırdığı bu piyasada Samsung Galaxy S serisi mobil iletişim cihazları arasında çok önemli bir yer tutarken, son döneme damga vuran ürünlerden, LG G2 Mini akıllı cep telefonu piyasaya sürülmüştür.

İlk olarak tüketici ile buluşması Güney Kore de gerçekleşen LG G2 Mini, 4,7 inçlik ekranının 540×940 piksel çözünürlük ile piksel yoğunluğunun 234pp olması, bu telefonun geniş bir kullanım alanına yayılacağını göstermektedir. 16 ve 32 GB dâhili bellek bulunan bu mini akıllı telefona 64 GB da harici bellek kullanma şansını kullanıcılarına vermiştir.

Akıllı cep telefonu piyasası çok canlı olup, fiyat konusu da alıcılar yönünden önemli bir belirleyici olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden LG markası, tüketicilere alternatif oluşturacak üretimlere eğilirken, LG G2 Mini akıllı cep telefonu, bu piyasaya önemli bir fiyat alternatifi oluşturacak bir telefon olarak sunulmuştur. LG G2’nin fiyat olarak ise yaklaşık 1000 TL gibi bir fiyattan piyasaya girmesi bekleniyor. Nisan sonu veya Mayıs başında telefonu raflarda göreceğizdir.

General Mobile Discovery gibi özellikli ve ucuz bir telefonu bu pazara sunarken, aynı etkiyi, LG G2 Mini akıllı cep telefonundan bekleyen LG markası, pratik olduğu kadar şık olması ile de bu başarıya ulaşacak gibi görünmektedir. Zaten çoğu insan, yeni telefonun özelliklerini tam olarak çözemeden, son model olarak alınan telefon, kısa sürede bir alt model olmaktadır. İnanın LG markasının bu akıllı telefonu işinizi görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git