LG G2’ye Android 4.4 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

LG’nin amiral gemisi G2 için kullanıcılarına müjdeli haber geldi. Android 4.4 KitKat güncellemesi için çalışmalarını sürdüren LG mühendisleri güncelleme hakkında kesin bir tarih vermese de hazırladıkları video ile KitKat yeniliklerinden bahsetti. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda LG, 4.3 sürümünü vermeden direk 4.4 güncellemesi sunacağını belirtmişti.

LG G2 Android 4.4 güncellemesini ne zaman alacak?

Android 4.4 KitKat güncellemesini bekleyen LG G2 kullanıcıları, önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde güncelleme ile buluşacak. Tam bir tarih verilmese de LG’nin bu konu üzerinde çalışmalarını sürdürdüğünü bilmek güzel.

Android 4.4 KitKat ile telefonda ne gibi değişiklikler olacak? LG bu konuda da kullanıcılarının merağını gideriyor. G2, Android 4.4 için bir video hazırlayan LG, yeni sürüm ile cihazdaki önemli hız artışını ve yenilikleri sunuyor.

DH Editörlerinden Erdi Özüağ’ın paylaşmış olduğu G2 için Android 4.4 – 4.2.2 karşılaştırma videosu;

http://www.youtube.com/watch?v=ymxehn5aACE

Görüntülemeler
24
Konu Kategorileri:
Mobil

Tüm Yorumlar

 • zaten süper bir hızdaydı dahada müthiş olmuş. hani kemal kılıçdaroğlu ak partiye oy verenler birde bizi denesin diyor ya :)) samsung takıntılı arkadaşlar lg g2 kullansalar uzay üstündemiyim diyecekler..

  fatih 04 Mart 2014 10:45 Cevapla
 • Fatihhh aferin iyi demissin

  cumali 06 Mart 2014 01:01 Cevapla
 • Kalite demek yüksek rakam değildir kullanıcılar bilinçli olsa samsungun yanından bile geçmezler lg bir harika herkese öneririm …

  ali 10 Mart 2014 01:14 Cevapla
 • Fatih koptum yazdigina .gercekten lg g2 tanisa tam uçar :)))

  senol 16 Mart 2014 14:54 Cevapla
 • güncelleme yaptıktan sonra alt hareket tuşları kayboluyor ya arada kasıyor ve tel görüşmelerinde karşı taraf sesimin kesildiğini söylüyor güncelleme öncesi böyle sorunlarım yoktu ne yapmak gerek bilgisi olan var mı ?

  cem 21 Mart 2014 21:22 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.