LG G3 Geliyor! İşte Beklenen Özellikleri!

lgg3.jpg

Büyük markaların son “amiral gemilerini” tanıtmasından sonra gözler diğer marka ve modellere çevrildi. Ve bu markanın başında LG, modelin başında ise G serisi ile mükemmel bir çıkış yakalayan G2′ nin yeni modeli G3 var.

HTC’nin yeni One modelinin de tanıtılmasıyla sızdırılan görsellerin bize çok şey anlattığını görmüş olduk. Ve telefonların hepsinin “su ve toz dayanıklılığı” yeniliğine geçebileceğini anlamış olduk. HTC’nin sızdırılan görsellerde su teması vardı ve telefon su ve toza dayanıklı olarak lanse edildi. LG G3’ün  sızdırılan görsellerinde de aynı durum mevcut ve su-toz dayanıklılığı bekleniyor. Ve yine diğer amiral gemileri gibi parmak izi teknolojisi LG G3’te karşımıza çıkabilir.

Ekran çözünürlüğüne baktığımızda farklı söylentiler mevcut. Diğer markaların büyük modelleri diğer bir söylemle amiral gemileri 1080P – Full HD ekranı sürdürürken, LG G3 modelinde 2560 x 1440 yani 2K çözünürlük görebiliriz. Bu ekranı destekleyecek işlemciye baktığımızda Snapdragon bir işlemci bekleniyor. Snapdragon’un son modeli olacak olan Snapdragon 805, Qualcomm tarafından yapılan açıklamaya göre Haziran – Temmuz ayında çıkacak. LG G3’ün Ağustos ayında çıkması beklendiğinden, LG G3 piyasada Snapdragon 805 taşıyacak olan 2. telefon olabilir.

LG G3 4.4 Android KitKat işletim sistemi, 3 GB ram, 32/64 GB depolama hacmine sahip iki farklı model, 3500 mAH batarya -ki bu batarya insanları heyecanlandırmaya yetecek gibi- ve 13 MP kamera ile karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git