LG G3 Turkcell’de Ön Siparişte!

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi G3, Turkcell’de ön siparişe sunuldu. Ön sipariş talebinde bulunanlara Turkcell 200 TL değerinde hediye çeki de veriyor.

Turkcell dünyanın önde gelen telefon üreticileri ile iş birliği yapmaya devam ediyor. Bugün yani 24 Haziran’dan itibaren ön siparişe sunulan LG G3 16 GB, peşin 1.999 TL’ye tarifenize ek olarak ise 81 TL’den başlayan kontrat ödemeleri ile sunuluyor. Turkcell LG G3’leri 1 Temmuz’dan itibaren Turkcell İletişim Merkezlerinde müşteriler ile buluşturacak.

Turkcell.com.tr adresinden sipariş verilebilecek telefon 200 TL’lik hediye çeki de sunuyor. Diğer alışverişlerinizde kullanabileceğiniz hediye çekiniz hesabınıza tanımlanacak.

LG G3 – Akıllı Sadelik!

Ergonomik yapısı ve yüksek teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran G3, geçtiğimiz haftalarda tanıtılmıştı. İstanbul’da da yapılan lansmanda G3 medyaya tanıtılmıştı. “Akıllı sadelik” sloganı ile sunulan LG G3, metalik siyah, parlak altın, ipeksi beyaz, menekşe moru ve bordo olmak üzere 5 farklı renkte piyasaya sunulacak.

LG G3 Teknik Özellikleri

Görüntülemeler
70
Konu Etiketleri:
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.