LG G3’ün UX Arayüzü Tüm LG’lere Gelecek

g3-ux.jpg

Geçtiğimiz aylarda LG G3 ile birlikte tanıtılan UX Arayüzü çok beğenilirken LG bu arayüzü diğer LG cihazlara da sunmak için çalışmalara başladı. Sadece G3’e değil, diğer cihazlara da UX arayüzü sunacak olan LG, kullanıcılarını sevindirdi.

G3’ün teması her ne kadar geliştiriciler tarafından Google Play üzerinden sunulsa da bu uygulamaların telefonlarla tam uyum sağlamaması veya Nova Launcher, Apex Launcher gibi uygulamalarla birlikte çalışabilmesi kullanıcıları üzüyordu. Bu soruna çözüm getirmek isteyen LG, UX isimli LG G3 arayüzünü diğer LG cihazlara da sunacak.

LG telefonlara UX arayüzü gelecek ancak üzücü olan bir durum var ki bazı özelliklerin bazı cihazlar tarafından desteklenmemesi. G3’te bulunan bazı özellikleri -örneğin akıllı klavye- UX arayüzü ile diğer cihazlara taşımak mümkün olmayacağı için cihazlar bu tür özelliklerden yoksun kalacak.

UX arayüzünün hangi cihazlara geleceği, ne gibi özellikler içereceği henüz bilinmezken arayüzün 2014 yılının sonuna doğru kullanıcılara sunulacağı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git