LG G4 Basın Görselleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Firmaların yeni amirallerini tanıttığı sırada LG’de yeni amiralini tanıtmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki ay tanıtılacak olan LG G4’ün yavaş yavaş basın görselleri ortaya çıkmaya başladı.

 

@OnLeaks tarafından sızdırılan bu görsellerde LG G4’ün de geçtiğimiz günlerde tanıtılan G Flex 2 gibi hafif kavisli olduğunu görüyoruz. Görsellerde göze çarpan bir diğer nokta ise ön kamera sensörünün daha da büyüyerek bir selfie kamerası haline gelmesi.

LG G4’ün sızan diğer özellikleri ise telefonun gücünü HTC One M9’da ve LG G Flex 2’de de kullanılan Qualcomm’un 64 bit destekli dünyanın en iyi işlemcilerinden biri olan dört çekirdekli Snapdragon 810’dan ve Adreno 420 GPU’dan alması.

Telefonun ramına gelecek olursak muhtemelen 3 GLG G4B Ram ile gelecek ve telefonda kullanılan işlemcinin DDR4 Ram’ı desteklediğini bildiğimiz için LG G4’de DDR4 Ram kullanılmasını bekliyoruz.

Bir diğer sızıntı ise telefonda LG G3’te de olduğu gibi Quad HD yani 2K çözünürlüğünde bir ekran kullanılacağı ve arkada 16 MP veya 20 MP’lik led flaşlı güçlü bir kamera kullanılacağı.

Genel olarak bilgileri toparlayacak olursak LG G4 tasarım olarak G Flex 2’den ilham alınarak yapılmış ve donanım olarak çok güçlü bir telefon. Tabi donanım bilgilerinin ne kadar doğru olduğu tartışılır fakat muhtemelen buna yakın özelliklerle gelecektir.

LG yeni amirali G4’ü Mayıs ayında büyük bir lansmanla bütün kullanıcılara duyuracak. Takipte kalın.

Görüntülemeler
79
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.