LG L Fino İncelemesi ve Özellikleri

  • - 23 Eylül 2014

Önümüzdeki günlerde LG’nin yeni model akıllı cihazı L Fino satışa sunulacak. LG’nin IFA’ya getirdiği en küçük akıllı cihaz olarak lanse edilen cihazın özelliklerini şu şekilde inceledik.

LG L Fino’da 4,5 inçlik ekran bulunuyor. 480 x 854 piksel çözünürlüğündeki ekranı 207 ppi piksel yoğunluğu ile desteklemişler. L Fino modelinin gelişmiş modeli olan L Bello’da olduğu gibi 4 çekirdekli 1,2 GHz işlemciye sahip olan cihazın 1 GB RAM’i bulunuyor. Ayrıca Android Kitkat 4.4’ü destekleyen cihazın 4 GB boyutunda dâhili hafızası bulunuyor.

LG L Fino ve LG L Bello

L Fino modelinin boyutlarından bahsedecek olursak, 127,5 x 67,9 mm şeklinde. Cihazda 1900 mAh gücünde pil bulunmakta. Oldukça düşük bir pil gücü ile satılacak olan telefonun microSD desteği de bulunmakta. Pil gücünün 4,5 inç ekran boyutlu bir telefona yetebilecek özellikte olup olmadığını birlikte göreceğiz.

LG L Fino modelinin, LG L Bello ile birlikte satışa sunulması bekleniyor. Amerika Birleşik Devletlerinde 100 dolardan satılması beklenen cihazın ülkemizde de 650 lira dolaylarında olmasını bekliyoruz.

Görüntülemeler
93
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.