• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

LG Optimus G için KitKat 4.4 Yayınlandı

Geçtiğimiz yıl LG’den amiral gemisi olarak tanıtılan LG Optimus G için Güney Kore’de Android KitKat 4.4 yayımına başlandı.

LG tarafından henüz resmi açıklama yapılmazken Knock Code, şeffaf bildirim çubuğu gibi özellikler merak edilmekteydi. LG’nin güncellemeyi ne zaman Türkiye’ye sunacağı ise merak edilen diğer bir konuydu.

Optimus G piyasaya sürüleli uzun bir zaman olsa da gerek işlemcisi gerek 720P görüntü kalitesi ile piyasanın hala önde gelen cep telefonlarından. Hal böyle olunca kullanıcıların güncelleme isteği de haksız sayılmaz.

Güncelleme neler sunuyor?

Optimus G için yayınlanan KitKat 4.4’ün sunduğu ve bilinen ilk yenilik şeffaf bildirim çubuğu. En çok merak edilen bir diğer konu ise Knock Code veya Knock On.

Gelen bilgiler arasında Knock On’un kesin olduğu, Knock  Code‘nin ise olabileceği yönünde. Kesin bilgi aldığımızda bu bilgiyi de güncelleyeceğizdir.

 

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.