LG V10’un Dağıtımına Başlandı! – İşte Özellikleri!

LG-V10-1.jpg

 LG geçtiğimiz haftalarda çok güçlü bir akıllı telefon olan yeni gözdesi V10’u duyurdu. Duyurmasının hemen ardından yeni amiral V10’un tüm dünyaya dağıtımınada başlandı.

Bu güçlü telefonun özelliklerini hatırlatacak olursak V10 gücünü LG G4’te de bulunan ve az enerji tüketen güçlü bir işlemci olan Snapdragon 808 işlemci , Adreno 418 GPU ve 4 GB Ram’den alıyor. Cihazda dahili olarak 64 GB’lık bir dahili depolama alanıda mevcut.

LG V10 Ekran

Telefonun en göze çarpan özelliği ise ön tarafta ekranın iki parçaya bölünmesi. Normal bir akıllı telefonda bildirimlerin bulunduğu ekranın üst tarafı LG V10’da normal ekrandan ayrılarak ikincil bir ekran haline getirilmiş durumda. Bu iki ekranın özelliklerine gelecek olursak üstteki bildirim ekranı olarak isimlendirdiğimiz 2.1 inçlik ekran 1040x160p bir çözünürlüğe sahipken 5.7 inç büyüklüğündeki ana ekran ise 2K yani QuadHD bir çözünürlüğe sahip. Ayrıca bu ekranlar darbelere karşı dayanıklı Corning Gorilla Glass 4 ile korunuyor.

LG V10 Kamera

V10’un kamerasına gelecek olursak önde 5 MP’lik çift kameraya sahipken arkada ise 16 MP’lik LED flaşlı 4K video çekimini destekleyen bir kameraya sahip.

Dünya’ya dağıtımına başlanan cihazın birkaç hafta içerisinde ülkemize gelmesini bekliyoruz.

LG V10’un Görselleri

LG V10

LG-V10-02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git