Line ile Mesajlaşmayı Eğlenceli Hale Getirin!

line.jpg

Whatsapp en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak kalmaya devam ediyor. Fakat bununla beraber kendini geliştirmekten mahrum bırakmayan uygulamalarda var. Bunlardan birisi de Line.

Bu uygulamaların başında gelen LINE, Whatsapp’tan sonra en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması özelliğini taşıyor. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden bu uygulama ücretsiz olmakla beraber kullanıcılarına sembolik olarak doyurucu içerik sunuyor. Artık kendinizi anlatmak için uzun yazılar yazmanıza bile gerek yok. Anlık halinizi hareketli ve hareketsiz olan animasyonlarla karşıda ki kişiye kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz.

Dilerseniz sesli konuşmak için ücretsiz arayabilir ve karşıda ki kişi ile normal telefon konuşması yapıyor gibi konuşmalar yapabilirsiniz. Bu tarz uygulamaların çok gündem de olduğu bu vakitlerde benzer uygulamaların çoğalması kullanıcılara hangisini kullanalım sorusunu yöneltiyor.

Tabii ki en kullanışlı ve içerik yönünden en iyi olanı kullanmanız ve daha da önemlisi mesajlaşmak ve arama yapabilmek için konuşacağınız kişinin de aynı uygulamayı kullanması gerekmektedir. Bu uygulama ücretsiz olarak sunulmakta ve şuanlık ücretli olacağına ilişkin bir duyum ve haber bulunmamaktadır.

LINE size operatörünüzden daha yakın olacak. Artık ücretli mesaj paketleri ve konuşma paketleri satın almanıza gerek kalmadan bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak dilediğiniz kadar mesajlaşıp, arama yapabileceksiniz.

Bu uygulama sadece mobil cihazlara yönelikte değil. Arkadaşlarınızdan kopmamak için bilgisayarınıza indirip oradan da hem mobil hemde bilgisayar kullanan arkadaşlarınız ile bağlatınızı koparmamanızı sağlamaktadır.

Uygulamanın şuan da Mobil cihazlar için ; iOSAndroidWindows Phone 8BlackBerryNokia Asha sürümleri mevcuttur.

Kişisel bilgisayarlar için ise ; WindowsMAC OS XWindows 8 sürümleri bulunmaktadır.

LINE sürekli olarak hataları gidermek için güncellemeler yayınlamakta ve son zamanlar da hatalarının çoğunun kapatıldığını bilmekteyiz. Gönül rahatlığı ile arkadaşlarınız ile kullanabileceğiniz bu uygulama hayatınızın bir parçası olarak kalabilir. Sürekli olarak kullanıldığın da artık bağımlılık süreci ile kopmadan günlük kullanımlar başlamaktadır. Mesaj paketleri yerine mobil cihazınıza aldığınız internet paketi ile hiç kopukluk yaşamadan sürekli olarak bağlantıda kalın.

Hemen aşağıdan hem Android için  hem de iOS için Line butonlarını bulabilir cihazınıza Line’ı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git