Memory Booster – RAM Optimizer – Android Sistem Uygulaması

Android’de pil ömrünü uzatmak ve cihazda kullanılmayan ram yüzdesini arttırmak için bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Memory Booster – RAM Optimizer uygulamasının açılış ekranında toplam ram miktarınızı ve kullanılmayan ram miktarınızı ve yüzdelerini görebilirsiniz. Ekranda bulunan “hızlı arttırım” butonuna bastığınızda uygulama görevini yerine getirerek cihazda çalışan programlara herhangi bir kayıp yaşatmadan boşaltılabilecek bütün ram’i temizliyor. Uygulamanın aynı zamanda görev yöneticisi de mevcut kapatmak istediğiniz uygulamarınızı da görev yöneticisinden kapatabilirsiniz.

“Hızlı arttırım” widgetini masaüstüne koyarak uygulamaya girmeye gerek  bile kalmadan tek tuşla ram boşaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Memory Booster – RAM Optimizer android uygulamasında ayarlar kısmında bulunan “otomatik bellek arttırımı” seçeneği ile belirlediğiniz zaman aralıklarında bu işlemin yapılması için talimat verebilirsiniz.

Aynı zamanda uygulamada, minimum kullanılmayan ram miktarı yüzdesini ayarlayarak cihazınızın ram kullanımını optimum düzeye getirebilirsiniz.

Memory Booster – RAM Optimizer android uygulaması Google Play’de 25 bin kez indirilimiş ve kullanıcılardan 4.5 yıldız almış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git