• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Mesajları Aynı Yerde Toplayan Uygulama: Snowball

Snowball, WhatsApp, Snapchat, Facebook Messenger, Sms, Twitter ve Line gibi birçok mesajlaşma uygulamasındaki mesajlarınızı tek bir yere topluyor.

Mesajlaşma uygulamaları o kadar çok ki, her arkadaşınızla ayrı platform üzerinde mesajlaşabiliyorsunuz. Biriyle WhatsApp’tan, diğeriyle Line üzerinden mesajlaşmak zorunda kalabiliyorsunuz. Gelen mesajlara bakmak için de her uygulamaya tek tek girmek gerekiyor. Bu uygulama sayesinde tek bir yerden bütün uygulamalardan gelen mesajları kontrol edebileceksiniz. Snowball uygulamasının birçok benzeri olsa da en çok kullanılan ve en önce çıkan bu uygulama oluyor.

Snowball uygulaması;

Öncelikle SMS, Hangouts, Twitter, Line, WeChat, Slack, Facebook Messenger, WhatsApp ve Snapchat için uyumlu olan uygulama, beta sürümüyle Android’li telefonlar için indirilebiliyor.

Birçok telefon uygulamayı şimdilik desteklemese de birçoğunda da Beta sürümü indirilebiliyor. Uygulama Beta olarak yayınlansa da performans olarak çok kullanışlı ve basit. Uygulama şuanda beta olduğu için ilerde Türkiye için kullanımı daha da artacak. Uygulama Messenger’da olduğu gibi mesajları balon şeklinde bildirim olarak gösteriyor. Hem hızlı hem de kullanımı çok basit.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.