• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Messenger’a Snapchat Özelliği Ekleniyor!

Snapchat’in en popüler özelliklerinden biri olan otomatik mesaj silme özelliği, Messenger için de yayınlanmaya hazırlanıyor. Kendi kendine silinen mesajlar özelliği çok yakında Facebook Messenger için de kullanıma sunulacak.

Facebook, daha önceden birçok uygulamayı satın aldığı gibi Snapchat’i de almak istemiş, ancak başarılı olamamıştı. Bunun üzerine uygulamaya rakip olarak kendisini geliştirmeye devam eden Facebook, şimdi de Snapcaht’in özelliklerinden esinlenmeye başladı.

snapchat

İlk olarak Fransa’da ortaya çıkan Facebook Messenger’da Snapchat özelliği, yayınlanan görüntülerle tescillenmiş oldu. Görüntülere göre mesaj ekranının üst tarafında yer alan kum saati, otomatik olarak mesajları silme özelliğinin aktif olduğunu gösteriyor.

Facebook, Snapchat’i satın alamayınca uygulamayı geçmeye karar vermiş gibi görünüyor. Şimdilik Fransa’da kullanılarak test edilen özelliğin yakın bir zamanda resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.