Metrotube’e Gelen Güncelleme ile Playlist Sorunu Çözüldü

Windows işletim sistemli cihazların eksi özelliklerinden birisi, kuşkusuz Youtube uygulamasının olmaması. Her ne kadar Youtube bu konu ile ilgili çalışmaları sürdürse de, şimdilik Windows kullanıcılarının Metrotube ile idare etmesi gerekiyor.

Tam da bu nedenle Metrotube’un da kendisini sürekli geliştirmesi ve hatalarından arınması gerekiyor. Metrotube, Windows işletim sistemli cihazlar üzerinden Youtube’u kullanabileceğimiz bir uygulama. Ücretli olan uygulamanın deneme sürümü bulunuyor. Uygulama sayesinde arka planda müzik dinleyebiliyor ve sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Metrotube’un 4.6.9 sürümlü güncellemesi geçtiğimiz günlerde geldi. Bu güncelleştirme ile, özellikle “Playlist” yani oynatma listesi oluşturmakta karşılaşılan sorunlar giderildi. Düzeltilen bir diğer sorun da, kanala abone olmak isterken engellenme uyarısı vermesiydi.

Metrotube Windows Store’da 0,99 dolara satılıyor. Youtube uygulama üzerinde daha ne kadar çalışır bilinmez. Ancak hâlihazırda Youtube’un diğer uygulamaları Google Play Music, Hangouts ve Google Voice indirilebilir durumda.

Metrotube uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi’ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce’ye sahip.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir