Microsoft Selfie, Android İçin Yayınlandı!

Microsoft’un beğenilen uygulaması Selfie, Android kullanıcıları için yayınlandı. Fotoğraflar üzerinde birçok filtre ve ayarlama yapılmasını sağlayan Selfie uygulaması, Android sürümüyle karşımızda…

Geçen sene iOS kullanıcıları için yayınlanan Selfie uygulaması, oldukça beğenilerek popüler uygulamalardan biri olmuştu. Şimdi de Android için kullanıma sunulan Microsoft Selfie, çektiğiniz fotoğrafların renk dengesini ayarlamaya ve birçok düzenleme aracıyla daha kaliteli hale getirmenize yardımcı oluyor.

microsoft-selfie-android

Biraz geç olsa da Android’e de gelen Selfie uygulaması, kullanıcılarına 12 filtre seçeneği sunuyor. Diğer birçok fotoğraf düzenleme uygulamalarının yanı sıra özellikleriyle daha detaylı bir kullanım imkanı sunan uygulama, Selfie düşkünlerinin vazgeçilmez uygulamalarından biri olmayı başardı.

Microsoft Selfie uygulaması, kullanıcıların cinsiyetini, cilt tonunu ve yaşı gibi daha birçok özelliği algılayarak kişiye özel düzenleme seçenekleri sunuyor. Kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir uygulama olan Microsoft Selfie, Google Play Store’da Android kullanıcılarını bekliyor.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

595 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.