• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Microsoft Xim Yayınlandı!

Kendine özgü uygulamalarıyla dikkat çeken Microsoft Research, yeni uygulamasıyla fotoğraf paylaşımında farklılık arayanları düşünmüş. Yayınlanan bu uygulamanın adı Xim…

Telefondaki bir fotoğrafı arkadaşlarınıza göstermek bazen sıkıntı yaratabiliyor. Bu uygulama sayesinde birden fazla arkadaşınıza eşzamanlı slayt halinde fotoğraflarınızı gösterebileceksiniz.

Xim uygulaması, iOS, Android ve Windows Phone için yayınlandı. Uygulama kısaca, aynı ortamda farklı model akıllı telefonlarını kullanan kişilere fotoğraflar göstermek istediğinizde, arkadaşlarınızın numarasını veya e-mail adresini yazarak slayt gösterisine ekleyebilir ve telefonunuzda bulunan fotoğrafları tek tek görmelerini sağlayabilirsiniz.

Xim uygulaması Telefonunu değil, fotoğrafları paylaş mottosuyla yola çıkıyor. Xim uygulamasının Android sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz. Uygulama iOS için çok yakın bir zamanda eklenecek.

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.fuselabs.dlife” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.