• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Mobil Cihazlara World of Tanks Blitz Oyunu Geldi

World of Tanks, geçtiğimiz yıllarda çıkan ve bilgisayar ortamını kasıp kavuran oyunlardan biri. Çok oyunculu oynanabilen oyunun, Twitch üzerinden binlerce izleyicisi bulunuyor. Tabi binlerce de oyuncusu var. Tüm bu bilgilerle birlikte, World of Tanks ekibi mobil cihazlarda oynanabilen World of Tanks Blitz isimli oyunlarını yayınladılar.

WOT Blitz - Konu İçi

6-8 Mart 2015 tarihinde düzenlenen Pax 2015 etkinliğinde duyurulan oyun dünyayı tankların gözünden görmemizi sağlıyor. Oyun tamamen tank, tank ve daha çok tank içeriyor. Başarılı bir ücretsiz MMO oyun olan World of Tanks’ın mobil versiyonunu, birçok ünlü oyuncu inceledi bile.

WOT Blitz - Konu İçi 2

Bilgisayardakinden farklı olarak optimizasyonu yapılıp, sıfırdan inşa edilen World of Tanks Blitz oyununda çeşitli görevler bulunuyor. Bu görevleri yapabilmek için 100 farklı tank çeşidi mevcut. Kontrolleri çok zor olmayan oyunda, 7’ye 7’lik savaşlar yapılıyor. Üstelik öyle detaylı bir mekanik bilgisi de gerektirmiyor.

WOT Blitz - Konu İçi 3

Eğer ilgilenirseniz, World of Tanks Blitz hem iOS hem Android için ücretsiz olarak edinilebiliyor.

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/world-of-tanks-blitz/id859204347?mt=8″ icon=”iOS”]

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wot.blitz&hl=tr” icon=”Android”]

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.