Mobil İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
672 İÇERİK

Artık herkesin bildiği gibi Google, popüler olmayan uygulamalarının çoğunu kaldırmaya alıştı. Google Reader ve Google Talk gibi projeler de bunlardan..

Dün akşam yapılan etkinlikte tanıtılan iPhone 11 modelleri, büyük ilgi gördü. Yeni iPhone’ların dışında bir de Apple Watch Series 5 ile iPad’in..

Sosyal medya ağları arasında Instagram’ın biraz gerisinde kalmaya başlayan Facebook, onunla aynı seviyeye gelebilmek için yeni özellikler sunmaya baş..

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 11 serisinin ardından iOS 13 güncellemesini kullanıcılara sunacak olan Apple, bu süreç içinde şimdilik iOS..

Şuan için tam sürümü yayınlanmayan Android 10 ile One UI 2.0, bir YouTuber sayesinde ortaya çıktı. İşletim sistemi olarak Android 10 işletim sistemi..

Orta düzeydeki akıllı cihazlar için 2017 senesinde Google tarafından geliştirilen Android Go Edition işletim sistemi, birçok uygulamada olduğu gibi yen..

Popüler müzik dinleme platformu Spotify, aile planı satın almış kullanıcılarına özel yenilikler sunuyor. Uygulama, bugünden sonra öncelikle İrlanda..

Huawei Mate 30’un bir süredir beklenen önemli bir yeniliği resmi olarak duyuruldu diyebiliriz. Eylül ayının ortalarına doğru resmi tanıtımla duyurus..

WhatsApp, bilindiği gibi son yılların en popüler mesajlaşma platformları arasında ilk sırada yer alıyor. Sık sık yeni özelliklerini kullanıcıları..