Mobil İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
654 İÇERİK

Sony, bilindiği üzere zaman zaman büyük boyutlarda güncellemeler yayınlıyor ve depolama alanının çoğunluğunu işgal ettiği için oyuncuların tepki..

13 sene önce işletim sistemleriyle birlikte bütün bir şekilde kullanılama sunulan Windows Defender, uygulamalar arasında güvenliği sağlıyor. Tüm iş..

Son günlerde sosyal medyada büyük bir akım haline gelen yaşlandırma uygulaması, büyük çoğunluk tarafından tehlikeli bulunmaya başladı. Peki, FaceA..

Ülkemizde yeni kullanılmaya başlanan YouTube Music, yepyeni bir özelliği ile hem Spotify hem de Apple Music’i geride bırakabilir. Bu iki müzik platform..

Bir süredir Instagram’a gelmesi beklenen o önemli özellik sonunda gerçekleşti. Yeni güncelleme ile birlikte uygulama üzerinden paylaşılan fotoğrafla..

Son günlerde sosyal medyada hızla yayınlan yaşlandırılmış fotoğraf akımı, tekmeyle kapak açma videolarını geride bıraktı denilebilir. Özellikle..

Yeni cihazlarını test etmeye devam eden Huawei, bilindiği üzere ABD’de kara listede yer alıyor. Kara listede olsa da yeni modelleri için çalışmaları..

Dizi – film tutkunlarının yakından takip ettiği Netflix platformuna bir rakip daha geliyor. Son dönemde Game Of Thrones, Big Little Lies ve Chernobyl gib..

YouTube, telif ile ilgili yeni düzenlemelerin ardından Android için güncelleme yayınladı. Bir süre önce Android’e yorumları kapatma özelliği getiri..