Mobil İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
689 İÇERİK

Yakın zaman önce yayınlanan ve kısa sürede çok konuşulan karanlık mod özelliği, bilindiği üzere Google Mesajlar için de kullanıma sunulmuştu. And..

Yaklaşık bir ay önce yayınlanan iOS 13.1 güncellemesi, iOS 13’de yaşanan sorunları çözmeyi hedeflemişti. Bu güncellemenin ardından 3 yeni güncell..

Her geçen gün yeni güncellemeleriyle daha kullanışlı hale gelen Instagram, kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ortaya atılan bir id..

YouTube’dan ya da Netflix’ten video izleniyor ancak HDR olan videoları seyredebilmek için onaylanmış bir cihazın olması şart koşuluyor. Bu konuda Ap..

Google Haritaların Android cihazlarda uzun zamandır var olan bir özelliği iOS için de kullanıma sunulacak. Böylelikle trafik sorunları basit bir şekild..

Son günlerin konuşulan telefon markası Oppo, Reno serisinin yeni cihazlarını duyurdu. Böylelikle Oppo Reno 2’nin dışında Reno 2Z ile Reno 2F cihazlar..

Şuanda test süreci devam eden iOS 13.2 güncellemesinin yanı sıra iOS 13.1 sürümü için de güncellemeler hız kesmeden yayınlanıyor. Yaklaşık 2 haft..

Apple’ın yakında tanıtımını yapması beklenen yeni modeli iPhone SE 2’nin özellikleri belli olmaya başladı. Adını sıkça duyduğumuz Ming-Chi Ku..

Huawei, bilindiği üzere ABD’nin getirdiği yasak doğrultusunda Google ile işbirliklerini bir süre durdurmuştu. Bu nedenle amiral gemisi Mate 30 serisini..