Mood Agent Uygulaması ile Modunuza Göre Dinleyin

mood-agent.jpg

Müzik dinlemeyi çok seviyor; ama dinlerken bu şarkı şu anda gitmez diyor musunuz? Yani moda göre şarkıyı mı arıyorsunuz? İşte tam size göre program. Android müzik dinleme uygulamalarından biri olan Mood Agent ile müzik dinlerken yapmanız gereken tek şey modunuzu söylemek.

Programa modunuzu söyledikten sonra program sizin listenizi analiz ediyor ve siz hiçbir zahmete girmeden, liste hazırlama uğraşına girmeden isteğinize göre müzik dinleme zevkine ulaşıyorsunuz.
Mood Agent modları ve kısa açıklamaları şu şekilde;

Tender mood: Hassas mod diyebiliriz. Daha sakin, daha dinlendirici müzikler bu modda karşımıza çıkacak 🙂

Sensual mood:  Duygusal mod. Eğer duygu yüklüyseniz, biraz hüzünlü bir halde iseniz veya bu modda şarkılar dinlemek istiyorsanız sensual size göre.

Happy mood: Mutlu mod 🙂 Şarkıyı dinlerken kıpır kıpır olacağınız, oynamak isteyeceğiniz ya da içinizi ısıtan şarkılar bu modda.

Angry mood: Çok kızgın, çok sinirli hallerde veya daha agresif zamanlarda ulaşmak isteyeceğiniz daha agresif ritimli şarkılar diyebiliriz.

Tempo mood: Canlısınız, mutlusunuz ve daha canlı daha mutlu olup hareketlenmek mı istiyorsunuz? O zaman Tempo mooda basın ve listenizde bu halinize uygun şarkıları dinleyip hareketlenmeye hazırlanın!

Mood Agent Free versiyonunuz aşağıdaki butondan indirebileceğiniz gibi buradan da uygulamanın tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git