• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

MotoGP 15 İnceleme

Geçen hafta raflarda yerini alan MotoGP 15 incelemesi ile karşınızdayız. İki tekerlekli okuyucularımız için heyecanlı olacaktır.

Yarış dünyası dediğimiz de bir çok yarış mevcut iken, oyun kısmında baktığımız da o kadar geniş bir yelpazemiz yok. Lisanslı bir oyun olarak MotoGP 2015 bir çok kişi için sevebileceği bir oyun.

Oyuna baktığımız da MotoGP 2014 ile aynı grafik motorunu kullanıyor. Eskisine nazaran öyle çok bir değişiklik mevcut değil. Basit, sade bir arayüze sahip MotoGP 2015, kariyer modunda ise oyuncuları tatmin eder şekilde.

Kariyer modumuz da, sponsor anlaşmaları, röportajlar ve hayranlar gibi özelliklerimiz var. Verdiğimiz röportajlarımız ile sponsorumuz bize değerler veriyor ve hayran kazanıp kaybedebiliyoruz.

MotoGP’nin level sistemini geçtikçe kullanabileceğiniz lisanslı sürücüler açılmakta. Steam başarımları gibi içinde başarımlar mevcut ve bu başarımları kazandığımız da yarışçılar açılabiliyor.

Oynanış bakımından biraz zor ilk başta, fakat daha sonradan alışıyorsunuz. Ben biraz zor alıştım diyebilirim. Ama şimdilik oyunda eğlenceli vakitler geçiriyorum. Hata yaptığınız da ise geri alabiliyorsunuz belli bir saniye.

Normal yarış oyunlarına göre gerçekten zor olacaktır. Sürekli düşmek canınızı sıkabiliyor fakat alışırsanız, yatmanın keyfine varacaksınızdır.

Yiğit

Yazar: Yiğit

#editör

Dünyanın en ciddi insanıyım. Cıvıklığı hiç sevmem. Kendi aranızla konuşmayın.

274 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.