Motorola Moto 360 Akıllı Saatin Şarjı 2 Günden Fazla Gidecek

Akıllı telefonlardan sonra artık akıllı saatler de hayatımızın birer parçası olmaya başladı. Dünyanın en önemli telefon üreticileri, artık bu telefonlarla uyumlu olarak çalışabilen akıllı saatler için birbirleriyle yarışa girdiler. Sony ve Samsung ile birlikte Motorola da bu akıma katılmış durumda.

 

Bugüne kadarki akıllı saatler, piyasada orta seviyede alıcı buluyor. Bunun nedenlerinden biri, birbirinden farklı markaların, birbirinden farklı akıllı telefonları destekleyecek ürünler üretmesi. Motorola da, Moto 360 model akıllı saatini üreterek, artık bu piyasada ben de varım diyor.

Ancak işin komik bir yanı da yok değil. Motorola Moto 360’ı tanıttı, özelliklerinden bahsetti ancak hâlen satışa sunmadı. Saatin birbirinden nitelikli özellikleri olsa da, pil gücü kuşkusuz öne çıkıyor. Ünlü İtalyan blog yazarı Luca Viscardi pil ömrü sayesinde, bu akıllı saatin rakiplerini geçeceği görüşünde.

Şarjının yaklaşık olarak 60 saat (2 buçuk gün) gidebileceği söylenen bu akıllı saatin, LG G model saatlerden daha iyi olduğu söylenebilir. Bu uzun ömürlülüğünün yanında, kablosuz olarak şarj edilebileceği de konuşulan Moto 360 olası anlık kesintilerinizde de size destek olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Eğer tüm bu veriler doğruysa, Moto 360 kısa zamanda piyasaya darbe vuracak. Ancak Sony’nin de bu hususta kenara atılmaması gerek. Önümüzdeki kısa vadelik dönemde, Motorola’nın bu şekilde yeniden piyasada yerini alacağı da ön görülemez bir gerçek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git