• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Multiplayer Yarış Oyunu Fun Run!

Arkadaşlarınızla keyifli bir yarış yapmak istiyorsanız ve bunun için 500-600mb lık oyunlar indirmek istemiyorsanız Fun Run tam size göre. Oyunun amacı 4 farklı hayvan karakterimizin yarışında 1.olmak. Tabi düz koşuyla değil, her karakterin yolda toplayacağı sürpriz yeteneklerle… 🙂

Son zamanlarda kendi arkadaşlarımla beraber oturduğumuz her yerde otomatik olarak elimize aldığımız bir oyun. Bakmayın öyle basit gözüktüğüne. Fun Run sizi bağlarsa tam bağlıyor. Hele ki arkadasın biri tam bitiş çizgisine gelirken mıknatısla çekmek ya da yarış sırasında şimşek atıp herkesi öldürmek baya eğlenceli. Multiplayer oyun olarak oynamanın verdiği zevki burada yaşıyorsunuz.

Oyunumuzun modlarında başkalarıyla oynamadan önce pratik yapabilir ardından kendinizi hazır hissetiğinizde Quick Play’e basıp dünya üzerindeki herhangi 3 kişiyle yarışabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla oynamak isterseniz Friends modunda tıklayıp arkadaşlarınızı davet edip oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızda multiplayer olarak oynayabileceğiniz Fun Run oyunun hem iOS hem de Android sürümü bulunmakta. Aşağıdaki butonları kullanarak oyunu cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=no.dirtybit.funrun&hl=tr” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/fun-run-multiplayer-race/id547201991?mt=8″ icon=”iOS”]

mod

 

Onur

Yazar: Onur

#editör

Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği öğrencisi. Aynı zamanda iOS editörü, büyük bir Apple hayranı, müzisyen.

80 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
Yarış Oyunları 11 Ağustos 2015 / 02:56

Çok eğlenceli bir oyun Fun Run, özellikleede multiplayer oynandığında harika.
Çok teşekkürler, bu güzel oyunu tanıttığınız için.