Multiplayer Yarış Oyunu Fun Run!

  • Onur
  • - 08 Ağustos 2014

Arkadaşlarınızla keyifli bir yarış yapmak istiyorsanız ve bunun için 500-600mb lık oyunlar indirmek istemiyorsanız Fun Run tam size göre. Oyunun amacı 4 farklı hayvan karakterimizin yarışında 1.olmak. Tabi düz koşuyla değil, her karakterin yolda toplayacağı sürpriz yeteneklerle… 🙂

Son zamanlarda kendi arkadaşlarımla beraber oturduğumuz her yerde otomatik olarak elimize aldığımız bir oyun. Bakmayın öyle basit gözüktüğüne. Fun Run sizi bağlarsa tam bağlıyor. Hele ki arkadasın biri tam bitiş çizgisine gelirken mıknatısla çekmek ya da yarış sırasında şimşek atıp herkesi öldürmek baya eğlenceli. Multiplayer oyun olarak oynamanın verdiği zevki burada yaşıyorsunuz.

Oyunumuzun modlarında başkalarıyla oynamadan önce pratik yapabilir ardından kendinizi hazır hissetiğinizde Quick Play’e basıp dünya üzerindeki herhangi 3 kişiyle yarışabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla oynamak isterseniz Friends modunda tıklayıp arkadaşlarınızı davet edip oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızda multiplayer olarak oynayabileceğiniz Fun Run oyunun hem iOS hem de Android sürümü bulunmakta. Aşağıdaki butonları kullanarak oyunu cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=no.dirtybit.funrun&hl=tr” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/fun-run-multiplayer-race/id547201991?mt=8″ icon=”iOS”]

mod

 

Görüntülemeler
100
Konu Kategorileri:
iOSiOS Oyunları

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.