• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

My Tracks – Android GPS Uygulaması

My Tracks ile izinizi kaybetmeyin! Gittiğiniz yerleri ve kullandığınız yolları harita üzerinde görebileceğiniz bir android uygulaması.

Bir Google hizmeti olan My Tracks android uygulaması harita ve gps üzerinden yerinizi belirliyor ve hareketlerinizi izliyor. Hareketlerinizi harita üzerinde gösteriyor. Aynı zamanda kullandığınız yolları, hızınızı, toplam olarak gittiğiniz mesafeyi ve
bulunduğunuz yerden alçağa mı yoksa yükseğe mi çıktığınız gibi istatistikleri öğrenmenizi sağlıyor.

Kaydını aldığınız My Tracks haritalarını aynı yere tekrar gitmek için navigasyon olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Google Maps, Google Drive başta olmak üzere Google hizmetlerinde bu kaydı saklayabilir, görebilir ve kullanabilirsiniz. Google Drive ile arkadaşlarınızla  My Tracks kayıtlarınızı paylaşabilir ve onların kayıtlarını görebilirsiniz.

My Tracks kullanırken koşu veya bisiklet modunda kullanırsanız uygulamanın sahip olduğu kalp atış hızı sensörü ve mesafe sensörünü de kullanabilirsiniz

My Tracks android uygulaması Google Play’de 75 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız ortalamasına sahip.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.