NBA 2K14 – iOS Basketbol Oyunu

NBA serisinin son oyunu NBA 2K14 iOS cihazlar için yayınlandı.

Stabil olarak iPad 2 ve üstü, iPad Mini, iPod touch 5 ve üstü ve iPhone 4 ve üstü cihazlarda çalışan NBA 2K14, basketbol severler için mükemmel bir oyun zevki sunuyor.

Basketbol oyunları kategorisinde her zaman 1.liği göğüsleyen NBA serisinin son ürü 2K14’te önceki versiyonlarından sonra yine çıtayı yükseltiyor. Müziklerini bizzat Lebron James’in seçtiği NBA 2K14 mükemmel grafikleri ile de önplana çıkıyor.

Uygulama genel olarak 15 TL’lik bir satış fiyatı ile sunuluyor. 15 TL’nin dışında oyun içerisinde satın alınabilecek çeşitli özellikler de bulunuyor.

[ot-caption title=”NBA 2K14 Oyun İçi Görüntüsü” url=”https://www.mobilamca.com/wp-content/uploads/2013/10/NBA-2k14.jpeg”]

NBA 2K14’ün bazı kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise çeşitli şikayetler görüyoruz. Ancak yeni sunulan bir oyunda bazı şikayetlerin böyle ortaya çıkması normal. Yeni güncellemeler ile oyunun sorunları giderilecektir.

Aşağıdaki iTunes AppStore linkinden uygulamayı satın alabileceğiniz gibi yıldız sistemi ile de oyunu değerlendirebilirsiniz.

One Reply to “NBA 2K14 – iOS Basketbol Oyunu”

  1. Ahmet dedi ki:

    Basketbol dediğiniz zaman zaten akla NBA gelir. NBA oyunlarını her zaman sevmişimdir. NBA 2005 ile ilk olarak tanıştım daha sonra öyle bu seriye kadar geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git