• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

NBA 2K15 Android ve iOS’a Geldi!

2K Games bilgisayar ortamı için basketbol oyununu ürettiği zaman tutup tutmayacağı bile şüpheliyken 2015 yılına geldiğimizde aynı oyunu mobil cihazlar için üretilir oldular. Oyun birçok mecrada o kadar ilgi gördü ki, yapımcılar çizgilerini bozmadan oyunu geliştirmeye devam ettiler.

[market link=”http://www.amazon.com/2K-Games-NBA-2K15/dp/B00OGJL48I” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/nba-2k15/id898164624?mt=8” icon=”iOS”]

Yeni NBA 2K15 oyununda grafikler geliştirildi, oyuncu animasyonları eklendi ve gerçekçi bir oynanış için çalışmalar yapıldı. Tüm bu değişimlerden sonra oyuna yalnızca 7,99 dolara sahip olabiliyorsunuz.

NBA 2K15 Konu İçi 1

Oyunun kapağında yer alan Oklahoma City Thunders’ın yıldızı Kevin Durant ile oynayabileceğiniz gibi, Cleveland’a geri dönen LeBron, L.A. Lakers’ın her zamanki yıldızı Black Mamba Kobe Bryant ve Chicago’lu Derrick Rose ile oyunun keyfine sonuna kadar varıyorsunuz.

NBA 2K15 Konu İçi 2

Yalnız ilginç bir durum var, şu anda Android için Amazon Appstore’dan alınabiliyor. Çok kısa süre içerisinde Google Play’den de alınabileceğinden eminiz. Oyunun ekran görüntülerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Ne demişler; “I Love This Game”.

NBA 2K15 Konu İçi 3

NBA 2K15 Konu İçi 4

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.