• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Nexus İçin Android 4.4.3 KitKat Ne Zaman Yayınlanacak?

Google’ın sunduğu Nexus cihazlar hakkında Android 4.4.3 KitKat ile ilgili güzel bir gelişme var. Nexus cihazlar içerisinde Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 ve Nexus 10 için Android 4.4.3 KitKat bilgileri geldi.

Güncellemelerde her zaman ilk sırayı alan Google cihazları için güncelleme bilgisi Android Geeks isimli bir web sitesinden geldi. Alınan haberlere göre Google’ın cihazlara güncellemeyi 28 Mayıs’ta sunacağı öğrenildi.

Hangi Nexus cihazlar Android 4.4.3 Kitkat’ı alacak?

Aynı siteden alınan bilgilere göre güncellemenin Nexus 4 ve Nexus 5 telefonları ile Nexus 7 ile Nexus 10 tabletlere sunulacağı öğrenildi.

Android 4.4.3 Kitkat’da neler yenilenecek? Neler düzeltilecek?

Bu sorunun cevabına ulaşmak güncelleme gelmeden elbette zor. Ama son hane güncellemeleri (4.4.2 > 4.4.3) genel olarak düzeltmeleri barındırır. Bu sebeple 4.4.3’ün de Google TV sürümlerine destek, bağlantı düzeltmeleri, Bluetooth düzeltmeleri gibi düzeltmeler getiriyor.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.