Ninja Fishing ile Android’de Balık Tutun!

Bilgisayarlarda ve telefonlarda su altı oyunlar çok ilginç bir şekilde yüksek başarı kazanıyorlar. Çözünürlükleri çok yüksek oluyor ve oyun gerçek manada insanı sürüklüyor. İşte bu oyunlardan biri de Ninja Fishing.

Ninja Fishing, aslında bir balık tutma oyunu. Balığı tutuyoruz, sonrasında -ki zaten insanı bağlayan kısmı- tuttuğumuz balığı dilimlememiz gerekiyor. Dilimlenen her balığın bir fiyatı var ve siz başarılı oldukça yeni canlılar geliyor suya. Ayrıca bu dilimleme işlemi bize Fruit Slice’ ı hatırlatıyor. Su altı balık tutmalı Fruit Slice oyununa Ninja Fishing diyebiliriz yani.

Oyunda dünya çapında insanlarla rekabet edebilirsiniz. Global sıralama ile yerinizi kontrol edebilir, 5 farklı ada seçeneği ile sıkılmadan sürekli balık tutabilirsiniz. Ne duruyorsunuz, şimdi balık tutma vakti! 🙂

Sarper
Yazar: Sarper #editör

Doğuş Üniversitesi, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği öğrencisi editörümüz; teknolojik konularda bilgili ve her zaman güncele yönelen bir insan. Danışmayı değil de, danışılacak kişi olmayı seven biri.

32 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.