Ninja SMS – Android Mesajlaşma Uygulaması

ninja-sms2-e1368093821821.jpg

Ninja SMS mesajlaşma uygulaması ile o anda kullandığınız uygulamadan çıkmaya gerek kalmadan gelen mesajları yanıtlayabileceksiniz.

Android cihazlarda büyük kolaylık sağlayan Ninja SMS uygulaması için şimdiye kadar kullanmış olduğum tüm uygulamalar arasında en kullanışlı bulduğum android uygulaması diyebilirim.

Android cihazınızda oyun oynarken bir mesaj geldiğinde oyundan çıkıp mesaja cevap verip tekrar oyuna girerek cihazı yormak yerine, oyun ekranında rehberinizde mesaj atan kişiye atamış olduğunuz fotoğrafı bildirim olarak yansıtıyor. Cihazı hiç kasmadan fotoğrafa tıklayıp açılan klavye ile mesaja cevap yazabilir ve oyununuza devam edebilirsiniz.

Ninja SMS android uygulamasını cihaza kurduktan sonraki ayarlardan biraz bahsedelim. 10’dan fazla temaya sahip uygulamanın oldukça güzel bir arayüzü var. Ekranda açılan mesajlaşma balonunu saydam, tam ekran veya küçültülmüş şekilde kullanabiliyorsunuz. Beğendiğiniz temayı seçtikten sonra, uygulamanın bildirimlerini ve titreşim özelliklerini ayarladıktan sonra geriye sadece kullanmak kalıyor.

Örnek olarak bir oyun sırasında gelen 2 mesaj şu şekilde görünecektir.

ninja-sms1

Ninja SMS uygulaması ile tüm kişilerden gelen mesajları değil, kendi belirlediğiniz birkaç özel kişiden gelen mesajları almayı tercih ederseniz daha güzel bir kullanım sağlıyor. Uygulamanın diğer özellikleri ise; aynı anda birden fazla kişiye cevap verebilme, bildirim animasyonu, optimize edilmiş pil kullanımı, saydam mesaj balonları ve küçültülmüş bildirimleri istediğiniz zaman büyüterek erişebilmeniz.

Ninja SMS android uygulaması Google Play’de 1,50 $ ücreti ile 700 kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git