• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Ödüllü Uygulama: HerGünBirFilm

Volkan Ölmez’in tasarımını yaptığı HerGünBirFilm uygulaması, Favourite Website Awards’a (FWA) ödülünün sahibi oldu.

Cem Altınsaray’ın sahip olduğu bu uygulama, ikinci defa aynı ödülü kazandı. Daha önce Grid isimli uygulamasıyla da bu ödülü kazanan Volkan Ölmez, uygulamanın tasarımını üstlendi. Sinema yazarı Cem Altınsaray ise bu projenin sahibi oluyor.

Favourite Website Awards’a (FWA), 2000 senesinden beri devam ediyor ve birçok dijital işlerin tanıtılmasını sağlıyor. FWA, aynı zamanda internet tarihinin en çok ziyaret edilen Web sitesi oluyor. Favourite Website Awards’a (FWA) ödülünü ise Volkan Ölmez dışında daha önce ülkemizden kimse kazanmadı.

Sinema severlerin ilgisini çekecek olan HerGünBirFİlm uygulaması, istediğiniz türde ve tarihte size film önerilerinde bulunuyor. Karşınıza çıkan filmlerin detaylarını da öğrenebiliyorsunuz. Oyuncularını, filmin konusunu ve yönetmenine kadar size bilgi veriyor. Ayrıca izlediğiniz filmleri kaydedebiliyor, günün film önerisini de bakabiliyorsunuz.

Uygulama henüz İOS işletim sistemleri için mevcut. Ama kısa bir zaman için de Android’e de gelecek. Şimdilik App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.